#1 2014-02-10 18:16:39

Ozi

Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-29
Posty: 9
Punktów :   

Co to obijanie klanówki?!

A konkretnie Obijanie Konta Klanowego. Opiszę to w kilku prostych krokach:



1. Logujesz się na konto klanowe (Admini na 100% znają pasy).
2. Odpalasz pierwszą lepszą postać z zastępstwa (naciskasz ZASTĘPSTWO)
3. Klikasz kolejno KLAN >> Zakładka WAŻNE.
4. Wpisujesz Swój nick i liczbę ile rundek już zrobiłeś/aś. Jeśli dopiero zaczynasz obijać wpisujesz przykładowo Ozi 1.
5. Przechodzisz do MAPA.
6. Chodzisz kratka (sqm) po kratce i szukasz graczy, obok których znajduje się żółty piorunek. Sprawdzasz jego moc najeżdzając kursorem myszki na jego nick. Jeśli ma mniejszą moc niż postać, którą obijasz, Atakuj go naciskając pięść obok nicku.
7. Gdy już skończysz obijać calą mapkę przechodzisz do POSTAĆ>>TRENING i ustawiasz trening na 1 godzinę/szybkość.
8. Przelogowujesz się, włączasz następną postać, wpisujesz w WAŻNE np. Ozi 2 i tak w kółko, aż wbijesz wymagany w klanie limit.
Najważniejsze jest, by sprawdzić dokładnie całą mapkę i wybić wszystkie słabsze postacie od danego konta, którym aktualnie obijasz. Ważne też jest byś zwracał uwagę kolejno na Punkty Doświadczenia, gdyż Warkom (postacie którymi obija się klanowe) z zasady nie nabija się lvl. Nie można nabijać poziomów, z uwagi że Fraga zaliczy Ci jeśli postać, którą atakujesz ma max 5 leveli mniej.
Następnym ważnym elementem obijania jest zwracanie uwagi na moc (opisałem to w kroku nr 6.) Jeśli zaatakujemy mocniejszą postać, zostanie jej zaliczony frag, o ile wygra. Takim paradoksem nabijamy fragi wrogiemu klanowi, za czym idzie wojny.

Ciekawe sposoby na szybsze obijanie:

1. Jednym z trzech sposobów jest klikanie kilka razy na piąstkę przy postaci z piorunkiem. Dzięki takiej akcji, przerzuca nas spowrotem na mapkę i nie musimy oglądać walki.
2. Drugim sposobem dla bardziej obeznanych już w obijaniu jest szybkie klikanie kilku fragów na raz (o ile masz zręczne palce i kilka fragów, postaci z piorunkiem jest na jednej kratce).
3. Trzecim i ostatnim znanym mi sposobem jest przytrzymywanie piąstki lewym przyciskiem myszki i przerzucaniem jej lekko na bok, po czym zwalniamy przycisk myszy. Wtedy otwiera nam się walka w nowej karcie, a Ty możesz zostać na mapce i dalej przeciągać fragi.

Po co W ogóle obijać??

A właśnie po to, by Twój klan wygrywał wojny. Za każdą wygraną wojnę otrzymujesz MOC (jak wiadomo jeśli rośnie moc to i wszystkie statystyki podnoszą się). Im masz większy lvl tym więcej mocy za wygraną wojnę zdobywasz. Jeśli Twój klan wygrywa dziennie wiele wojen, możesz sobie odpalić za KP bonus Mistrz Wojny. Wtedy zdobywasz jeszcze więcej mocy z wygranych wojen.

Mam nadzieje, że wyjaśniłem to w miarę jasny sposób i od dziś nie będziesz miał/a problemów z obijaniem konta klanowego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kszoryultras.pun.pl www.juniorzakrzow.pun.pl www.orkankonarzewo.pun.pl www.lsokb.pun.pl www.risingsun.pun.pl